Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

BOĞAZİÇİ KOLEJİ SPOR KULÜBÜ KADROSU

[dt_sc_accordion_group]

[dt_sc_toggle title=””]

[/dt_sc_toggle]
[dt_sc_toggle title=”Ziya Uyanık (SPOR GENEL KOORDİNATÖRÜ (BAŞ ANTRENÖR)”]

Pınar Karşıyaka Şampiyon kadrosu oyuncularındandır, şuanda Boğaziçi Spor Kulübü takım Antrenörü olarak görev yapmaktadır.

1968 yılında İzmir’de doğdu. Basketbol kariyerine 1980 yılında Karşıyaka altyapısında başladı. 1980-1986 arasında Altyapıda 4 Şampiyonluk yaşadı. 1985 sezonunda Genç Milli Takımda Balkan Şampıyonluğu yaşadı 1986-1987 sezonunda A takıma yükseldi ve Türkiye Şampiyonluğu ve Cumhurbaşkanlığı kupasını kaldırdı. 1991 yılına kadar Karşıyaka formasını giydi, kaptanlığını yaptı. 1991 yılında Tofaş’a transfer oldu ve Türkiye Kupasını kaldırdı. 1994 yılında Oyak Renault, 1994-1998 arasında Tuborg formasını giydi. 98 – 2000 seneleri arasında vatani görevini Karagücünde yaptı ve takımı 2.lige çıktı aynı zamanda Ordu Milli Takımında görev aldı. 2000 senesinde Karşıyaka altyapısında görev aldı. 2001-2003 arası A takım yardımcı antrenörlüğü yaptı. ardından Karşıyaka altyapısında çeşitli kategorilerde yer aldı. Ziya Uyanık, çeşitli yaş gruplarında 80 kez Milli takım forması giydi. 

* (2002-2003) Pınar Karşıyaka A takım yardımcı Antrenörlüğü ve Yıldız Takım Antrenörlüğü
* (2003-2004) Pınar Karşıyaka A takım yardımcı Antrenörlüğü ve Genç Takım Antrenörlüğü
* (2006-2007) Pınar Karşıyaka Yıldız takım Türkiye Şampiyonluğu
* (2006-2007) Pınar Karşıyaka Yıldız takım İzmir Birinciliği
* (2007-2008) Pınar Karşıyaka A takım yardımcı Antrenörlüğü
* (2007-2008) Pınar Karşıyaka Genç takım İzmir Birinciliği
* (2007-2008) Pınar Karşıyaka Genç takım Türkiye Üçüncülüğü 
* (2008-2009) Pınar Karşıyaka A takım yardımcı Antrenörlüğü
* (2009-2010) Pınar Karşıyaka Yıldız takım Türkiye İkinciliği

*(2010 – 2011) Pınar Karşıyaka Yıldız Takım Üçüncülüğü

*(2013-2014) Socar Petkim A Takım ve Genç Takım Antrenörlüğü

*(2014-2015) Kuşadası 2.Lig Anternörlüğü ve Muğla Orman Spor 2.Lig Antrenörlüğü

*(2015-2016) Karşıyaka Genç Takım Antrenörlüğü(1999 Doğumlular)

*(2016-2017) Boğaziçi Koleji Liseler Arası Türkiye Beşinciliği
[/dt_sc_toggle]

[dt_sc_toggle title=”Turgay FİDAN (BASKETBOL ANTRENÖRÜ)”]

22.01.1983 yılında İzmir Konak doğumlu. Açıköğretim Fakültesi İşletme mezunu. Basketbol Antrenörlük Kariyerine İzmir Büyükşehir Belediyesinde başladı. 2005-2017 tarihleri arasında 2.Lig Antrenörlüğü yaptı. Aynı zamanda Genç Erkek Basketbol Takımında Baş Antrenörlük görevini yaptı.
2005-2017 2.Lig A Takım Yrd. Antrenörlüğü
2010-2017 Genç Erkek Baş Antrenörü
2012-2013 Liseler Arası Türkiye 12.si
2016-2017 Genç Erkekler Türkiye 13.sü

[/dt_sc_toggle]

[dt_sc_toggle title=”Yasin GÖKGÖZ (VOLEYBOL ANTRENÖRÜ)”]

01.03.1989 Kayseride doğdu. Ege Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Antrenörlük Bölümü, Necati bey Eğitim Fakültesi Formasyon eğitimi aldı.

KARİYER :

      • Karşıyaka Spor Kulübü – (2012 – 2016)

A Takım Yardımcı Antrenörü ve Altyapı Antrenörü

      • İzmir Eczacıbaşı Spor Kulübü Alt yapı antrenörü ( 2017 ) halen
      • Türkiye Voleybol Federasyonu Milli Takım Antrenörü – (2017 – 2018 )

Genç Bayan Milli Takım Yardımcı Antrenörü

      • Türkiye Voleybol Federasyonu Milli Takım Antrenörü – (2014 – 2015 )

Genç Bayan Milli Takım Yardımcı Antrenörü

      • Buca Spor Kulübü – (2012 – 2013)

Altyapı Antrenörü

      • Ege Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi, Fen Fakültesi ve Diş Hekimliği Fakültesi – (2009 – 2013) Voleybol Antrenörü
      • Ege Üniversitesi Otizmliler Derneği – (2012 – 2013) Voleybol Antrenörü

SERTİFİKALAR :

      • Türkiye Voleybol Federasyonu Kademe Voleybol Antrenörlüğü
      • Voleybol Antrenörlüğü Gelişim Sertifikaları
      • Türkiye Voleybol Federasyonu Çocuk     ve Genç Çalıştırabilir Sertifikası 
      • Temel İlkyardım Sertifikası                                   

[/dt_sc_toggle]

[dt_sc_toggle title=”Tamer DUMAN (FUTBOL ANTRENÖRÜ)”]

25-08-1973 Ağrı da doğdu. Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu  Beden Eğitimi Öğretmenliği okudu. 

Sertifikları

TFF B Lisans Futbol Antrenörlüğü

UEFA B Futbol Antrenörlüğü

İş Deneyimleri

1997/1998   Manisa Spor asistan antrenör

2002/2003   Tekirova Belediye Spor kurucusu ve profesyonel takım  antrenörü

2005/2007  Süper Ligde Vestel Manisa spor okulları koordinatörü

2007/2008  Süper Ligde Vestel Manisa A2 Futbol takımı antrenörü

2009/2013   Bayraklı Halk Eğitim Usta Öğretici

2014/2015  Sezonu   İzmirspor Teknik Sorumlu

2014 / 2015 Sezonu Balçova Yaşam Spor ( Profesyonel Takım) Kulüp Müdürü

2015/2016  Altınordu Spor Okulları Bayraklı Bölge Sorumlusu

2015 /2016 öğretim yılı Halk Eğitimde Sözleşmeli Öğretmen

2016-2017 Eğitim Öğretim yılı Boğaziçi Koleji Beden Eğitimi Öğretmeni

2017 yılı Altay Spor Kulübü Bayraklı Bölgesi Spor okulları sorumlusu

2017 Boğaziçi Spor Kulübü Futbol Antrenörü

[/dt_sc_toggle]

[dt_sc_toggle title=”Aksana PALKHOUSKAYA (CİMNASTİK ÖĞRETMENİ)”]

7,5 Senelik Artistik Cimnastik geçmişi bulunmaktadır. Beyaz Rusya’da önemli dereceleri vardır. (Kandidat Master Of  Sports – Usta Sporcu Adayı) seviyesine gelmiştir.

1993-1997 senelerinde koreografi bölümü Sanat kolejinden mezun oldu.

Halk Dansları Modern Dans ve Bale Eğitimi görmüştür.

Profesyonel Folklor grubunda çalışmıştır.(Belarus ve Rus Halk Dansları)

2013 yılında İzmir Büyükşehir Belediyesinde çalıştı.

İzmir Büyük Şehir Belediyesinde Lisanslı Buz Pateni Sporcularına Eğitim ve Kondisyon dersleri vermektedir.

Şuanda Boğaziçi Kolejinde Cimnastik Antrenörlüğü yapmaktadır.

[/dt_sc_toggle]

[/dt_sc_accordion_group]

BOĞAZİÇİ KOLEJİ Basketbol Takımımız Önümüzdeki sezon. BÖLGESEL LİG’DE…

Ayrıca alt yapılarda U18, U16, U15, U12, U11 takımlarımızı oluşturuyoruz.(Kulüp Bazında) ve önümüzdeki sezon alt yapı liglerinede katılıyoruz.

TÜRKİYE 5.Sİ BASKETBOL TAKIMIMIZ.    

HABERLER :

*07Nisan Voleybol Bayanlar Türkiye Şampiyonasında Yarı Finallerinde Boğaziçi Koleji Ortaokulu- Manisa Şadi Turgutlu Ortaokulunu 3-0 mağlup ederek finale çıkmıştır.

*30 Mart Kız Lise A Voleybol Takımımız Türkiye Üçüncüsü

*07 Mart Voleybol Ortaokul Takımımız Burdur’da 2’de 2 Yaptı

*06 Mart Boğaziçi Koleji Bayan Voleybol Türkiye Şampiyonasında Finalde

*06 Mart Voleybol Ortaokul Takımımız Burdur’da

*04 Mart Voleybol Türkiye Şampiyonası Yarı Finallere Galibiyetle Başladık.

*14 Şubat Boğaziçi Koleji Genç Erkekler Takımı İzmir 1.Si

*11 Şubat Ortaokul Voleybol Takımımız Türkiye Şampiyonası Yarı Final Müsabakalarında

*10 Şubat Boğaziçi Koleji Erkek Basketbol Takımı Türkiye Şampiyonasında Finalde

*09 Şubat Türkiye Yarı Finallerde Kız Basketbol Takımımız Zorlu Bir Takımı Eledi

*07 Şubat Türkiye Yarı Final Müsabakalarında Bayan Basketbol Takımımızda İddialı

*07 Şubat Boğaziçi Koleji Anadolu Lisesi-Zonguldak Anadolu Lisesini farklı skorla mağlup ederek(87-44)

*17 Ocak Yüzmede Şampiyon Boğaziçi

*05 Aralık Boğaziçi Koleji Futbol LiseA Takımımız, Buca MTA Lisesini 7-1 mağlup etmiştir.

*05 Aralık Boğaziçi Koleji Anadolu Lisesi Basketbol Takımımız,Karşıya Çarşı Temel Lisesini 87-36 farklı skorla yenmiştir.

*05 Aralık Boğaziçi Koleji Bayan Voleybol Takımımız Amerikan Kolejini 2-0 yenerek, (setler 25-4,25-10)

*05 Aralık Bayan Basketbol Takımımız-Bornova Anadolu Lisesi(BAL) ile oynadığı maçı 64-31 kazanarak gurubunda nağmalup yoluna devam etmektedir.

*03 Aralık Basketbol Gençler Liginde, Boğaziçi Koleji U18 Genç Basketbol Takımımız,Ege Asist S.K’yı farklı skorla yenerek yoluna nağmalup devam etmektedir.

*03 Aralık Liseler Arası Basketbol Müsabakasında Boğaziçi Koleji Anadolu Lisesi ,Karşıyaka Çarşı Temel Lisesini 87-41 mağlup edip, GURUP BİRİNCİSİ olarak, final gurubuna çıkmıştır

*30 Kasım Boğaziçi Koleji Anadolu Lisesi-Dr.G Özbek Lisesini 2-0 mağlup etmiştir.

*29 Kasım Futbol Takımımız 2. Turda

*28 Kasım Boğaziçi Koleji Anadolu Lisesi Genç A Basketbol Takımımız ,Özel Çamlaraltı Lisesini 67-34 mağlup etmiştir

*28 Kasım Boğaziçi Koleji Bayan Basketbol Takımımız Saint Sojeph Fransız Lisesini 90 – 10 Yenmiştir.

*26 Kasım Boğaziçi Koleji U18 A Genç Basketbol takımımız İBB ‘yi 74-46 mağlup etmiştir

*26Kasım Boğaziçi Koleji U18 B Takımımız, Ege Elit S.K’yı 86-60 mağlup etmiştir.

*26 Kasım Lise A Genç Futbol maçında; Boğaziçi Koleji Anadolu Lisesi: 8 Işıkkent Koleji: 0

*23 Kasım Büyük Erkekler Basketbol Maçında Boğaziçi Koleji Büyük Erkek Takımımız Mavi Ege S.K yı 81-43 mağlup etmiştir.

*23 Kasım Boğaziçi Koleji Anadolu Lisesi Genç A Basketbol takımımız Uğur Kolejini 101-45 mağlup etmiştir.

*23 Kasım Boğaziçi Koleji Anadolu Lisesi Bayan Basketbol takımımız, Özel İzmir Amerikan Kolejini 93-29 mağlup etmiştir.

*22 Kasım Boğaziçi Koleji Lise A Takımımız, Işıkkent Kolejini 2-0 Mağlup Etmiştir.(Setler 25 6 Ve 25 7)

*21 Kasım Boğaziçi Koleji Anadolu Lisesi: 106 – Mev Koleji:48

*21 Kasım Lise A Futbol Takımımız : 9 Şehit Eren Bülbül AİHL :0

*13 Kasım günü Lise A Voleybol takımımız grup ilk maçında Şirinyer Anadolu Lisesini 2-0 (setler 25-6 25-11) setlerle yenmiştir.

*12 Kasım günü oynanan Boğaziçi Koleji Genç B (U18) Basketbol Takımımız Pınar KSK’yi 65-58 mağlup ederek yoluna başarılı bir şekilde devam etmektedir.

*12 Kasım günü oynanan Boğaziçi Koleji Genç A Basketbol Takımımız (U18),Gelişim Kolejini 77-48 yenerek 7 de 7 yaparak namağlup devam etmektedir.

*Boğaziçi Koleji Lise B Basketbol Takımımız Muğlada yapılan Yarı Final müsabakasında içel Kolejini 87 -73 mağlup ederek 24–28 Nisan tarihleri arasında Konyada yapılacak Türkiye şampiyonasında ilk 8 takım arasına katılmaya hak kazanmıştır .

*Boğaziçi Koleji Lise B Basketbol Takımımız Muğla’da oynanan Yarı Final Karşılaşmasında Özel Afyonkarahisar Bahçeşehir Uğur Anadolu Lisesini 97 – 47 yenmiştir.

*Takımımız Türkiye genelinde İlk 16 takım arasına girerek Türkiye Şampiyonası Finallerine katılmaya Hak kazandı.

*Yarı Final müsabakasında Boğaziçi Koleji Spor Kulübü Ankara Takımlarından Çankaya Üniversitesi Spor Kulübünü 71-51 Skorla yenmiştir.

*Boğaziçi Koleji Spor Kulübü İstanbul Ticaret Odası Spor Kulübünü 74-65 Skorla yenmiştir.

*Boğaziçi Koleji Lise B Basketbol Takımımız Muğla’da oynanan Yarı Final Karşılaşmasında İstanbul temsilcilerinden Açı Kolejini 83-70 yenmiştir.

*Boğaziçi koleji Lise Bayan Voleybol Takımı Türkiye finallerinde son 8 takım arasında. İzmir Boğaziçi koleji 3. 0 Hatay lisesi.

*Boğaziçi Koleji Lise A Basketbol Takımımız Liseler Arası Türkiye Çeyrek Finalleri Karşılaşmalarına Tekirdağ Aka Kolejini 120-39 skorla yenerek Çeyrek Final Grubunu 1.likle tamamlamıştır.

*Boğaziçi Koleji Ortaokul Voleybol Takımımız Set Vermeden İzmir ŞAMPİYONU !!!

*Boğaziçi Koleji Lise A Basketbol Takımımız Liseler Arası Türkiye Çeyrek Finalleri Karşılaşmalarına Sakarya Doğa Kolejini 104-51 skorla yenerek galibiyetle başladı.

*Ortaokul voleybol takımımız final gurubu 2.maçında Piri reis kolejimi set vermeden 3.0 yendi ve Türkiye şampiyonası gruplarına gitmeye hak kazandı.

*Genç Erkekler (u18) Final Grubu son maçında Boğaziçi Koleji Genç Takımımız Ege Asist S.K’ nü 67–52 yenerek Türkiye yarı finallerine katılmaya hak kazanmıştır.

*Ortaokul voleybol takımımız set vermeden yoluna devam ediyor.

*Okul Sporları İzmir İli Liseler Arası Atıcılık Müsabakalarında Genç Erkekler 1.si Berkay ÖLMEZ

*Boğaziçi Koleji Ortaokul Voleybol Takımımız, yarı final 3.maçında, Özel Piri Reis kolejini 3.0 yendi. Öğrencilerimizi ve teknik ekibimizi kutlarız.

*Liseler Arası Taekwondo Müsabakalarında NEJAT OĞUZHAN TUNA İzmir 2.si

*Genç Erkekler Basketbol (u18) Final Grubu ilk maçında Boğaziçi Koleji Genç Takımımız İzmir Gençlik S.K’ nü 87-46 Yenmiştir.

*Okulumuz Eskrimde de Birinci

*Basketbol A Kategorisinde Türkiye Şampiyonasında Çeyrek Finaldeyiz.

*Genç Erkekler (u18) Yarı Final Son maçında Boğaziçi Koleji Genç Takımımız 9 Eylül S.K’ nü 72–63 yenerek namağlup olarak Final Gurubuna Kaldı..

*Öbek Boğaziçi Okulları Doludizgin Devam Ediyor…

*Bu Akşam Oynanan Gençler Basketbol Yarı final gurubu maçında Boğaziçi Koleji Genç (U18) Basketbol Takımımız Ege Asist S.K nü 68-45 mağlup etti..

*Ortaokul voleybol takımımız yarı final 2.maçında Şehit Atilla ortaokulu takımını 3.0 yendi.

*Liseler arası Basketbol Final Gurubu maçında Boğaziçi Koleji Lise (A) Basketbol Takımımız Uğur Kolejini 66-57 mağlup etti.

*Dün akşam oynanan Basketbol Gençler Liginde(u18) Boğaziçi Koleji basketbol takımımız Yarımada S.K yı 77 –43 mağlup etti..Oyuncularımızı ve teknik ekibimizi kutlarız…

*Boğaziçi Ortaokul Bayan Voleybol Takımımız yarı final ilk maçında set vermeme serisini sürdürdü ve maçı 3.0 kazandı.

*Büyükler Ligi Basketbol Maçında Boğaziçi Koleji 93 İzmir Gençlik 91

*Filenin Perileri İzmir İkincisi

*Basketbol Lise A Takımı Boğaziçi Koleji: 94 Ege Lisesi: 48

*Boğaziçi Koleji 2017-2018 İzmir Okul Sporları Basketbol Genç Erkek B İzmir Şampiyonu

*Boğaziçi kolejimiz set vermeden yola devam. Boğaziçi koleji 2-0 Bergama yüzünci yıl. Çeyrek final gurubunu 1.olarak tamamlayıp yarı final gurubuna kaldık

*Boğaziçi Koleji Basketbol Ortaokulu 32-29 Ödemiş 50. Yıl O.O

*Boğaziçi Koleji Basketbol Takımımız Özel Türk Kolejini 69-59

*Boğaziçi Koleji 105 – 46 Mev Koleji

*Basketbol Öbek Boğaziçi Okulları s.k. 95-29 Alsancak s.k. u-18 a ligi 2.tur b grubu maçı

*Liseler Arası Final Gurubu Basketbol Maçında Boğziçi Koleji:70 Rota Koleji:23

*Set Vermeden Yola Devam Boğaziçi Koleji Ortaokul: 2 Şemik Remzi Ortaokulu:0

*Voleybol Ortaokul Takımımız: 2 – Menderes Bayrak Ortaokulu: 0

*Basketbol Liselerarası Genç B (9.-10. Sınıflar) Kategorisinde Final Gurubu Boğaziçi Koleji:75 – 72 İzmir Amerikan Kolejini (ACI)

*Liselerarası Voleybol Turnuvası Final Grubunun İlk Maçında Boğaziçi Koleji : 3 – Rota Koleji: 1

*Okullararası Genç Erkek A Basketbol çeyrek final karşılaşmasında Boğaziçi Koleji 80-Takev Koleji 30

*Boğaziçi koleji 2-0 Yavuz selim orta okulu

*Boğaziçi koleji 54 Ege Üniversitesi GV Okulları 20

*Boğaziçi Anadolu Lisesi :4 , Mehmet Akif Lisesi : 2

*Boğaziçi Lise B Takımımız Cihat Kora A.L 77- 44

*ÖBEK. Boğaziçi Ortaokulu : 3 Ege Alsancak Koleji : 1

*Bugün oynanan Basketbol Gençler liginin (u18) son maçında Boğaziçi Koleji Gurbununda son maçında Petkim spor u 85–38 yendi.

*Bugün oynanan Ortaokul (küçük erkekler) Basketbol müsabakasında Boğaziçi Ortaokul küçük takımımız 9 Eylül O.O nu 44–39 mağlup etti.

*Bugün oynanan Liseler Arası (A) Baskerbol Maçında Boğaziçi Koleji Bergama Akif Ersezgin A.L 86-33

*Lise bayan voleybol takımımız yarı final 2.maçında Cem Bakioğlu Anadolu lisesini 3-0 yendi

*Boğaziçi Koleji Anadolu Lisesi B Takımımız, Tuğba Özbek Anadolu Lisesini 85-40 Mağlup Etti.

*Boğaziçi ortaokul takımımız playoff gurubu ilk maçında Meşkure Şamlı ortaokulunu 2-0 yendi. Setler 25-10 ve 25-16

*(U18)Boğaziçi Koleji Basketbol Genç Takımımız BMS S.K 91 -74

*Boğaziçi Koleji Lise B Takımımız Özel Türk Kolejini 92-24 TURLADIK

*Boğaziçi koleji 2-0 Mev vakfı

*Boğaziçi Koleji Genç Takımımız : 80 Menemen Figes: 61

*“ALKIŞLARLA BAŞARIYA” Basketbol Gençler Liginde (u18) Boğaziçi Basketbol Takımımız: 87 Çapa S.K: 25

*Boğaziçi Koleji Spor Kulübü Bölgesel Lig Takımından Süper Başlangıç

*Boğaziçi Koleji Lise Bayan Voleybol Takımımız : 2 Bornova Anadolu Lisesi: 0

*Boğaziçi Koleji 113, Rota Koleji 26

*Grekoromen İzmir İl 1. si Abdülmecit İLHAN

*Boğaziçi Koleji lise bayan Voleybol takımımız : 2 Atatürk Anadolu Lisesi : 0

*Boğaziçi Koleji Lise B Takımımız: 82 Çakabey Koleji: 63

*Biz Bu İşi Biliyoruz… Turgutlu Özel Boğaziçi Temel Lisesi 6-Turgutlu Niyazi Üzmez Lisesi 4

*Sayın Kurucumuz Hidayet Erdoğan Lise A Basketbol Takımımızın İdmanına gelerek bizleri onurlandırdı .Oyuncularımızlada Antreman sonunda sohbet ederek başarılar diledi.Kendisine bizlere verdiği destekten dolayı teşekkür ederiz….

 

 

 

Share This:

To Top