Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

BAYRAKLI KAMPÜS İLKOKUL 

BAYRAKLI KAMPÜS ORTAOKUL

BAYRAKLI KAMPÜS ANADOLU LİSESİ

BRANŞI ADI SOYADI
YÖNETİM KURULU BAŞKANI HİDAYET ERDOĞAN
KURUCU TEMSİLCİSİ AHMET SOLAK
KURUMSAL İLETİŞİM VE TANITIM DİREKTÖRÜ NACİ AYDEMİR
SPORTİF DİREKTÖR ZİYA UYANIK
EĞİTİM VE KARİYER PLANLAMA KOÇU ERTUĞRUL MUTLUGÜN
YARATICI DRAMA EĞİTMENİ FATOŞ MUTLUGÜN
İLKOKUL MÜDÜRÜ AYÇİN BAKIRCI
ORTAOKUL MÜDÜRÜ AYSUN ERDOĞAN
LİSE MÜDÜRÜ PINAR DİNÇER
İLKOKUL REHBERLİK MELTEM BUSE KARPUZ
ORTAOKUL REHBERLİK HÜLYA GÜZEL

DAMLA ERGÜVEN

BERİL ÖYKÜ ÖCAL

LİSE REHBERLİK ESEN MEKİKER
ANA SINIFI ÖĞRETMENİ EZGİ YAVAŞOĞLU

NESLİHAN ÖTENBÜLBÜL

SINIF ÖĞRETMENİ ÖZGE DABANLI

CENGİZ TULGAR

EROL BAŞÇİFTÇİ

MERYEM AKSOY

ERGÜL İÇSELOĞLU

İNGİLİZCE SELCAN GÖZÜKARA

ŞEYMA SOMA

BELGİN ÇAĞLAYAN

YASEMİN ORAL

FADİME YUMRUKKAYA

SEDEF ÜSTÜN

AYTEN PINAR

ÖZLEM ÖZTÜRK

GÜLÇİN AKYOL

AYFER KAVUK

HAZAL HASGÜÇMEN

ALMANCA ÖZGE BALCI

GÖKÇE ÖZAKER

TÜRKÇE ÖĞRETMENİ İPEK DOĞAN

MERVE KORKMAZ

ÖZGE ÇABUKEL

HAKAN DURAL

FATMA ÇETİN SİNAV

TUHFE KARAA

MATEMATİK DR. SİNEM ŞAHİNER

SELEN KOZAN

SEHER SELEK

BÜLENT POLAT

NAZLI GAMZE ERDEN

ELİF CANSU ULU

MERVE EREN

BUKET ÇELİK

FİZİK TAŞKIN SÖZDİNLER

ÖZLEM CANDAN ACAR

KİMYA ÖZGE ALTINMAKAS

GÜLÇİN TIRTIR

BİYOLOJİ DEMET KALKAN
COĞRAFYA GİLMAN KORKMAZ
TARİH FİLİZ YILMAZ
FELSEFE ESEN MEKİKER
FEN BİLGİSİ ÖMER SİNAV

ERSAN KASAL

EBRU GENİŞ

DENİZ BÜYÜKDUMLU

BÜŞRA ALBAYRAK

SOSYAL BİLGİLER ÇİSİL ATLATIRLAR

SALİH ELLİAN

AYŞENUR YILDIRIM

RESİM ÖĞRETMENİ DİDEM YILMAZ

ANIL TUĞRUL

BEDEN EĞİTİMİ PINAR MARANGOZ

TAMER DUMAN

ASUMAN ARICAN ATAY

MÜZİK ÖĞRETMENİ ALIM YANYA

ESRA PALA

KEREM BEKAT

ZEYNEP DEMİR

DİN KÜLTÜRÜ HATİCE ELBÜKEN

ABDULLAH ILGEN

BİL TEKNOLOJİ İHSAN FARUK EREN

FATİH SUBAŞI

SATRANÇ SERPİL GÖKSOY
HALKLA İLİŞKİLER YÖNETİCİSİ AYTÜL KARLIK
HALKLA İLİŞKİLER VE ÖN MUHASEBE YEŞİM AYDEMİR
GENEL MUHASEBE PINAR CAN

BRANŞI ADI SOYADI
YÖNETİM KURULU BAŞKANI HİDAYET ERDOĞAN
KURUCU TEMSİLCİSİ AHMET SOLAK
KURUMSAL İLETİŞİM VE TANITIM DİREKTÖRÜ NACİ AYDEMİR
EĞİTİM VE KARİYER PLANLAMA KOÇU ERTUĞRUL MUTLUGÜN
YARATICI DRAMA EĞİTMENİ FATOŞ MUTLUGÜN
İLKOKUL MÜDÜRÜ NACİ AYDEMİR
ORTAOKUL MÜDÜRÜ AYSUN ERDOĞAN
REHBERLİK HAYRİ KARAKOÇOĞLU
SINIF ÖĞRETMENİ İBRAHİM TAŞKIRAN

GÜNNUR IŞIK

ŞENEL ÖZCEYLAN TULGAR

MUSTAFA ÇELEBİ

TÜRKÇE TEKSİN ERÇAKIR
MATEMATİK BERK AKKAYNAK
FEN BİLGİSİ LEMAN SARIKAYA

BÜŞRA ALBAYRAK

SOSYAL BİLGİLER/SANAT YÖNETMENİ YUSUF KEMAL METİN

SALİH ELLİAN

AYŞEGÜL ÇEVİK

İNGİLİZCE HAMİDE ÖZ

GÖKÇEN SARIATAR

BURCU ÇETİNBAŞ

DENİZ SEVLİ

ALMANCA SUDEM KARAÖZ
RESİM ÖĞRETMENİ ANIL TUĞRUL
BEDEN EĞİTİMİ DİLŞAT SERTATIL
MÜZİK ÖĞRETMENİ ESRA PALA
DİN KÜLTÜRÜ DOĞAN KARA
BİL TEKNOLOJİ FATİH SUBAŞI
SATRANÇ SERPİL GÖKSOY
HALKLA İLİŞKİLER BARIŞ YILMAZ

 

BRANŞI ADI SOYADI
YÖNETİM KURULU BAŞKANI HİDAYET ERDOĞAN
KURUCU TEMSİLCİSİ AHMET SOLAK
MÜDÜR FEHMİ GÜLEN
MÜDÜR YARDIMCISI ASAF ALİ SIRMALI
REHBERLİK ARZU KORU
MATEMATİK SERHAT ERNAMLI

YENER ŞİRİNKEBABCI

HALE TAŞDELEN

NURGÜL AKDOĞAN

AHMET ÇEVİK

TÜRKÇE HATİCE DANABAŞ

FATİH KESİM

FİZİK TUĞÇE SÜRMELİ KORKUT
KİMYA İSMAİL SOYTÜRK
BİYOLOJİ EMİNE YENİR

ZELİHA ERUYSAL

COĞRAFYA TUĞBA ERNAMLI
TARİH AYŞEGÜL ÖNCÜLER
İNGİLİZCE GÖKÇEN TEKGÜL
HALKLA İLİŞKİLER HALİDE SOYGÜR

BRANŞI ADI SOYADI
YÖNETİM KURULU BAŞKANI HİDAYET ERDOĞAN
KURUCU TEMSİLCİSİ AHMET SOLAK
KURUMSAL İLETİŞİM VE TANITIM DİREKTÖRÜ NACİ AYDEMİR
EĞİTİM VE KARİYER PLANLAMA KOÇU ERTUĞRUL MUTLUGÜN
YARATICI DRAMA EĞİTMENİ FATOŞ MUTLUGÜN
SPORTİF DİREKTÖR TURGAY FİDAN
MÜDÜR EMRULLAH DİKEÇ
REHBER ÖĞRETMENİ SEMİH GENÇAY
ANA SINIFI AYTEN YILMAZ PEÇEN

DERYA VARLI

SINIF ÖĞRETMENİ LEYLA DİKEÇ

NURDAN AKAY

TÜRKÇE ŞERİFE ERCAN
SOSYAL BİLGİLER GÜNEŞ KUTLUCAN
MATEMATİK ELİF GÜNER
FEN BİLGİSİ EBRU BASKICI
İNGİLİZCE SAADET AYBAK

DENİZ KABASAKAL

ZAHİDE ÜNSER

ÖZDEN YARAR

ALMANCA ZAHİDE ÜNSER
RESİM ÖĞRETMENİ GAMZE GÜLTEKİN
BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ SEMA KAYA
MÜZİK ÖĞRETMENİ KEREM BEKAT
BİLİŞİM TEKNOLOJİSİ İHSAN FARUK EREN

Share This:

To Top